Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 7, 67 m� 57.000 Euro (Ish Profarma) 57000 Ish Profarma

Sapo kalon Sheshin Shtraus,tek Profarma shitet Apartament 1+1. Sip totale eshte 67.5 m�,Kati 7 ne objekt. Organizimi : Sallon+gatim,1 dhome gjumi,1 tualet dhe ballkoni. Punime super cilesore:Sistem kapote e ventiluar,sistem ngrohje ftohje,dritare doppio xham,ashensor. Cmimi :57.000 Eur Aktualisht ne faze ndertimi!

Ndryshuar ne 23 Prill, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Prill, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Prill, 2020