Tirane, shes apartament Kati 8, 140 m² 180.000 Euro (Ish Parku Autobuzave) 180000 Ish Parku Autobuzave

Shitet Apartament luksi ,tipit Dupleks 2+1, ne rrugen Ndre Mjeda,Ish Parku Organizimi :Sallon+gatim+2 dhoma gjumi,2 banjo,veranda e bollshme. Sip totale eshte 140 m²,kati 8-9 i banimit,pozicioni jug lindje. Punime shume cilesore ne apartament, I arreduar me shije dhe detajet bien ne sy kudo. Cmimi 180.000 Euro Hipoteke te rregullt!

Ndryshuar ne 23 Prill, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 23 Prill, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 23 Prill, 2020