Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 8, 96 m² 72.000 Euro (Laprake) Zona/Rruga : Laprake 72000 Laprake

Shitet apartament cilesor ne Laprake. Apartamenti eshte i tipit 1+1, perbehet nga 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe veranda. Sip totale eshte 96.6 m2 ku pershihet edhe veranda. Ndodhet ne katin e 8-te te pallatit,i sapoperfunduar. Termoizolim, fasade e ventiluar, izolim akustik, xham tripleks, grila plastike, ashensor modern. Punime super cilesore ne cdo ane te apartamentit. Cmimi: 72.000 Euro Gati per banim!

Ndryshuar ne 22 Prill, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Prill, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Prill, 2020