Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 8, 67 m² 60.000 Euro (Don Bosko) 60000 Don Bosko

Shitet super Apartament 1+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko. Apartamenti disponon siperfaqe totale: 67 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 banim. Organizohet nga salloni ndenjes+gatim, dhoma e gjumit, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti disponon super kubature te rregullt, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike. Cmimi: 60.000 Eur Gati per banim.

Ndryshuar ne 22 Prill, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Prill, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Prill, 2020