Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 9, 91 m² 82.000 Euro (Don Bosko) 82000 Don Bosko

Shitet super Apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko, Matrix. Apartamenti disponon siperfaqe totale: 91.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 banim,lindje. Organizohet nga salloni ndenjes+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti disponon super kubature te rregullt, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike. Cmimi: 82.000 Euro. Gati per banim.

Ndryshuar ne 20 Prill, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Prill, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Prill, 2020