Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 95 m² 61.500 Euro (5 Maji) 61500 5 Maji

Apartamenti disponon siperfaqe totale: 95 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 banim. Organizohet nga salloni ndenjes+gatim, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe 1 ballkon pamje fantastike,orientim lindje. Apartamenti disponon super kubature te rregullt, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike. Cmimi: 61.500 Euro. Ne faze ndertimi.

Ndryshuar ne 20 Prill, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Prill, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Prill, 2020