Durres, shes apartament 2+1+A+BLK 213 m² 175.000 Euro (Gjiri Lalzit) 175000 Gjiri Lalzit

Shitet dupleks luksoz tek Gjiri Lalzit, tek Rezidenca Lura . Ka strukture 2 kateshe me siperfaqe ndertimi totale 213 m2. Organizimi: ne katin perdhe ambientin e ndenjes+kuzhina,1 tualet, lavanderi dhe ballkon. Kati dyte ofron 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe veranden e bollshme. Ndodhet nje nga komplekset me cilesore vetem 300 m nga deti Adriatik, i cili ofron siguri dhe mirembajtje 24 ore, bar, restorant, supermarket, palester, infrastrukture moderne, privatesi, gjelberim, ajer te paster, jetese ne komunitet, dhe vetem 40 minuta nga Tirana. Cmimi: 175.000 Euro.

Ndryshuar ne 20 Prill, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Prill, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Prill, 2020