Durres, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 90 m² 67.000 Euro (Gjiri Lalzit) 67000 Gjiri Lalzit

E pozicionuar midis pishave te kompleksit i cili organizohet : Sallon ndenie +gatim, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin 2 te banimit,me siperfaqe totale 90 m2. Fshati Turistik Lura është i vendosur në një pozitë fantastike në mes të bukurisë natyrore, kompleksi është i rrethuar nga një pyll i dendur me pisha te gjelbra. Kompleksi është i vendosur në veri të Durrësit dhe shtrihet përtej Detit Adriatik. Pylli me pisha qe shtrihet pergjate bregdetit gjithashtu ofron një bukuri të rrallë. Klima mesdhetare me më shumë se 2000 orë me diell në vit e bën këtë vend terheqes dhe te jete zgjedhja e familjeve të shumta për një shtëpi të dytë relaksuese. Cmimi: 67.000 Euro. Gati per banim.

Ndryshuar ne 20 Prill, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Prill, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Prill, 2020