Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 114 m² 85.300 Euro (Unaza e re) 85300 Unaza e re

Apartamenti është bosh dhe disponon: Salloni ndenjes se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni. Disponon kubaturë te rregullt dhe punime cilësore me termoizolim,sistem chiller, dopio xham me mbyllje hermetike, ashensor 10-13 vendësh. Ndodhet ne katin 2, sipërfaqe totale 114 m2. Apartamenti është i pozicionuar në një nga komplekset me punime shume cilësore në qytet ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi ndodhet prane shume fasiliteteve si banka, shkolla, furra buke, supermarkete, qendra tregtare dhe biznese te tjera publike e private. Cmimi: 85.300 Euro. Extra garazhd me vlere 11.000 Euro.

Ndryshuar ne 19 Prill, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Prill, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Prill, 2020