Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 9, 66 m² 57.000 Euro (Don Bosko) 57000 Don Bosko

Apartament 1+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko, Matrix. Apartamenti disponon siperfaqe totale: 66.7 m2 dhe ndodhet ne katin e 9 banim. Organizohet nga salloni ndenjes+gatim, dhoma e gjumit, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti disponon super kubature te rregullt, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike. Cmimi: 57.000 Euro. Gati per banim.

Ndryshuar ne 19 Prill, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Prill, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Prill, 2020