Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 95 m² 70.500 Euro (Shkolla e Bashkuar) 70500 Shkolla e Bashkuar

Shitet Apartament 2+1 ne nje kompleks te ri banimi ne zonen e Spitalit Nene Tereza,rruga Kongresi i Manastirit. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 banim dhe disponon nje siperfaqe totale 95.45 m2. Organizimi: Salloni,ambjenti gatimi,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Punime teper cilesore ne cdo aspekt. Cmimi: 70.500 Eur Eshte ne faze perfundimi.

Ndryshuar ne 19 Prill, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Prill, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Prill, 2020