Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 110 m² 74.500 Euro (Unaza e re) 74500 Unaza e re

Shitet apartament ne zonen e Unazes se Re 2+1 ,me siperfaqe totale 110 m2. Ndodhet ne katin 3 te banimit me 2 ashensore,punime teper cilesore ne objekt. Organizohet nga salloni ndenjes+gatim, 2 dhoma e gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone, orientim nga dielli. Apartamenti disponon super kubature te rregullt, fare prane qendres se kryeqytetit. Nxitoni ta beni tuajin kete apartament. Cmimi : 74.500 Euro Aktualisht ne faze karabina!

Ndryshuar ne 19 Prill, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Prill, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Prill, 2020