Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 1, 124 m² 145.500 Euro (Liqeni i Thate) 145500 Liqeni i Thate

Shitet Apartament luksi ne 1 rezidence banimi cilesise se larte,prane Teg. Perbehet nga 2 dhoma gjumi,1 soxhorno+gatim,2 tualete dhe1 ballkon. Sip totale 124 m2, Kati 1 banimit ne kompleks. Ndersa tipologjia e apartamentit dallon nga çdo tjetër, me hapësirë mëse të mjaftueshme për një stil komod jetese, qetësinë dhe relaksin që të ofron vendodhja, gjelbërimin që e rrethon. Eshte zgjedhja ideale per t’ju larguar kaosit të qytetit dhe për të krijuar një ambient të këndshëm dhe të ngrohtë shtëpiak, një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar midis qetësisë, gjelbërimit, teknologjisë së fundit dhe stilit luksoz. Nese kerkoni luksin ky eshte apartamenti i duhur per ju dhe familjen tuaj. Cmimi : 145.500 Euro. Ne faze ndertimi!

Ndryshuar ne 19 Prill, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Prill, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Prill, 2020