Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 91.200 Euro (Don Bosko) 91200 Don Bosko

Shitet super apartament 2+1 ne kompleksin residencial ‘Fiori di Bosco’, ne Don Bosko kulla e Edil Al.
Apartamenti disponon siperfaqe totale: 104.5 m2 dhe ndodhet ne katin e 8 banim.
Organizohet nga salloni ndenjes, 2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe 1 ballkon pamje fantastike, orientim veri-lindje.
Apartamenti disponon super kubature te rregullt, fare prane qendres se kryeqyteti, e arritshme nga tre akse rrugesh kryesore, me arkitekture bashkohore dhe ekologjike.
Cmimi: 91.200 Eur

Ndryshuar ne 19 Prill, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Prill, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Prill, 2020