Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 163 m² 101.000 Euro (Yzberisht) 101000 Yzberisht

Shitet Apartament 2+1 ne Yzberisht,prane rruges kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallat te ri me ashensor ,ka nje siperfaqe prej 163 m2. Organizohet ne 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 2 dhoma gjumi,2 tualete si dhe nje verande. Orientimi i apartamentit eshte lindje-perendim. Pallati eshte i pajisur me ashensor dhe zona eshte shume e qete, ka afer supermarkete, linja urbani, bar-kafe dhe hapesira parkimi. Cmimi: 101.000 Eur Me hipoteke te rregullt.

Ndryshuar ne 19 Prill, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Prill, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Prill, 2020