Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 149 m² 58.000 Euro (Fresku) 58000 Fresku

Shitet apartament me verande ne zonen e Freskut,ne 1 kompleks modern banimi. Siperfaqe totale eshte 149 m2, perbehet nga salloni i bollshem+gatim, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, dhe verande e madhe. Ndodhet ne kati 5 banimit ne kompleks. Punime cilesore, zone e qete, larg pluhurit dhe zhurmes se Tiranes. Aktualisht ne faze suvatimi. Cmimi Okazion: 58.000 Euro.

Ndryshuar ne 19 Prill, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Prill, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Prill, 2020