Tirane, shes apartament Kati 2, 40 m² 46.000 Euro 46000 Tirane

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim me nje siperfaqe totale prej 40 m2 i organizuar ambienti gatimit, 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon. Orientimi maksimal ndaj drites se diellit . Cmimi: 46.000 Eur Process hipotekimi!

Ndryshuar ne 21 Mars, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Mars, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Mars, 2020