Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 178 m² 236.000 Euro (Rruga e Elbasanit) 236000 Tirane

Ndërtuar me parametrat më të lartë si në strukturë ashtu dhe në fasadë me ventilim,izolim akustik dhe termik në brendësi të mureve. Organizohet ne : Soxhorno plot dritë dhe kend gatimi me ajrosje natyrale,2 dhoma gjumi,2 tualete, verande e bollshme panoramike. Ashensor modern,pozicionimi jug-lindje-perendim. Perfitoni maksimumin e komoditetit ne rezidencen me luksoze ne Tirane. Cmimi: 236.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Ndryshuar ne 21 Mars, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Mars, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Mars, 2020