Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 5, 117 m² 114.200 Euro (Laprake) 114200 Tirane

Shitet Apartament I tipit 2+1 i pozicionuar ne Laprake,ne rrugën Dritan Hoxha. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 117.5 m2, ndodhet në katin e 5 banim te nje pallati te ri . Disponon: Sallonin e ndenjes+gatimi,2 dhoma gjumi,2 tualete,2 ballkone. Kubaturë e rregullt, pozicion i favorshëm gjeografik, dopio xham, e termoizoluar. Zona ku ndodhet apartamenti është zonë e preferuar për banim dhe të ofron mjaft facilitete. Cmimi: 114.200 Euro. Me hipoteke te rregullt.

Ndryshuar ne 16 Mars, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Mars, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Mars, 2020