Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 54 m² 500 Euro (Tirana e Re) 500 Tirane

Ne Tiranen e RE, jepet me qira ambient per zyra 54 m², ne katin e 2-te te nje godine moderne. Ambienti eshte me fasade xhami,me pamje dhe I pershtatshem per zyra arkitekture,kontabilitet, marketingu etj. Ambienti eshte bosh. Cmimi : 500 Euro/muaj.

Ndryshuar ne 11 Mars, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Mars, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Mars, 2020