Tirane, jap me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 135 m² 600 Euro (Kodra e Diellit) 600 Tirane

Ne Rezidencen Kodra e Diellit 1,jepet Apartament me qira 2+1 + verande. Sip totale eshte 135 m2, ndodhet ne katin 3 te pallatit. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje+gatim,2 dhome gjumi,2 tualete,verande e bollshme. Apartamenti eshte i kompletuar totalisht, punime shume cilesore, pamje fantastike. Parkim dhe siguri 24 h me kamera dhe polici private. Cmimi : 600 Euro/Muaj.

Ndryshuar ne 11 Mars, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Mars, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Mars, 2020