Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 135 m² 149.000 Euro (Kodra e Diellit) 149000 Tirane

Tek nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1, shitet super Apartament I tipit 2+1. Siperfaqja totale eshte 135 m2, ndodhet ne katin 3 te pallatit te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje+gatim,2 dhoma gjumi,2 tualete,verande e bollshme. Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesira te mjaftueshme dhe shitet i mobiluar sic eshte ne fotot. Orientimi i Apartamentit eshte nga Lindja,ofron pamje fantastike. Zona ku ndodhet apartamenti te ofron cilesi jetese te larte pasi pervec ajrit te paster, qetesise ka dhe te gjitha sherbimet e nevojshme Mundesi shume e mire pervec per te jetuar dhe per investim,ofrohet siguri 24 h me kamera dhe polici private. Cmimi 149.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Ndryshuar ne 11 Mars, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Mars, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Mars, 2020