Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 97 m² 72.500 Euro 72500 Tirane

Shitet Apartament kleringu ne nje kompleks rezidencial,zona e Spitalit “Nene Tereza” Sipërfaqja totale e apartamentit eshte 97 m2, kati i 7 banimit,Orientim nga dielli. Organizimi: Ambjent ndenie+ gatim, 2 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkon me dalje nga kuzhina. Ndërtim i ri super cilësor : Sistem Kapote,Ventilim,Izolim akustik, 2 ashensore, park per femijet dhe te rriturit. Çmimi: 72.500 Euro. Aktualisht ne faze karabina!

Ndryshuar ne 10 Mars, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Mars, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Mars, 2020