Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 96 m² 93.000 Euro (Laprake) 93000 Laprake

Shitet Apartament tipit 2+1 i pozicionuar ne Laprake,Rruga Dritan Hoxha. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 96.5 m2, ndodhet ne katin e 4,orientim nga perendimi. Apartamenti eshte i tipit 2+1, perbehet nga 1 sallon+gatim,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 ballkon. Cilesia :Termoizolim, fasade e ventiluar, izolim akustik xham tripleks,grila plastike, ashensor modern. Gati per banim! Cmimi: 93.000 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Ndryshuar ne 9 Mars, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 9 Mars, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Mars, 2020