DYQAN 150 LUSHNJE

N� zon�n m� t� bukur t� qytetit t� Lushnj�s, ne BULEVARDI SH�TITORJA E PALMAVE, jepen me qera:
1) Dyqan 100 metra katrore
2) Garazh/Magazin� 35 metra katrore
T� gjitha k�to kan� pllaka t� reja
Instalimet hidraulike dhe elektrike jan� t� reja
Ka uj� dhe energji elektrike 24 or� n� 24. Ka tualet dhe lavaman.
Dyqan �sht� n� katin p�rdhes� t� nj� nd�rtese t� madhe q� �sht� e banuar nga shum� familje, kjo do t� rris� baz�n tuaj t� konsumator�ve.
Garazhi mund t� p�rdoret si nj� depo p�r biznesin tuaj.
I SHKELQYER PER CDO BIZNES.
P�r m� shum� informacione ju lutem telefononi n� numrin 0039-3291974064

Ndryshuar ne 7 Mars, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Mars, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 7 Mars, 2020