Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 6, 127 m² 139.000 Euro 139000 Tirane

Shitet Apartament 2+1 ne kompleksin me modern dhe inovativ qe po zhvillohet ne Tirane ne Rrugen e Kavajes tek ‘Square21’ Ka siperfaqe totale 127m2, ndodhet ne katin e 6,me 2 ashensore. Organizimi: salloni ndenjes + gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Kompleksi Square21 ofron nje koncept modern te jeteses, promovon nje jete te shendoshe, nje komunitet te perkryer banimi, perben nje habitat ekologjik ku fokusi kryesor bie mbi mireqenien. Kati -1 i godines ofron sherbime ndersa kati -2 poste parkimi. Cilesia: izolimi akustik, hidroizolimi, termoizolim dhe fasade e ventiluar. Çmimi: € 139.000.

Ndryshuar ne 7 Mars, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 7 Mars, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 7 Mars, 2020