Durres, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 91 m² 104.000 Euro (Gjiri Lalzit) 104 Durres

Apartamenti është i pozicionuar te Kompleksi rezidencial “San Pietro”, tek Gjiri i Lalzit ,Durrës. I rrethuar nga kurorat e pishave të larta dhe të bukura, me shtrirje mbi 30 km, shtrihet plazhi i mrekullueshëm i San Pietros. Sipërfaqja totale eshte 91 m2, kati 2 ne objekt. Disponon: Salloni ndenjes+Gatim, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Punime cilësore, kubaturë e rregullt vendodhje strategjike pamje e mrekullueshme. Afërsia me Tiranën e Durrësin e bën atë një shtëpi të dytë për cdokënd që jeton 20 deri në 40 minuta larg. Cmimi: 104.000 Euro.

Ndryshuar ne 6 Mars, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Mars, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Mars, 2020