Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 118 m² 127300 Tirane

Shitet Apartament 2+1 ne kompleksin me modern ne Tirane ne Rrugen e Kavajes ,Square21. Disponon siperfaqe totale 118 m2, kati i 2 banimit,me 2 ashensore. Organizimi: Salloni ndenjes +gatim,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Kompleksi Square 21 ofron nje koncept modern te jeteses, promovon nje jete te shendoshe, nje komunitet te perkryer banimi. Kati -1 i godines ofron sherbime ,ndersa kati -2 poste parkimi. Persa i perket cilesise se ndertimit vlen per tu permendur: Izolimi akustik,hidroizolimi, termoizolim dhe fasade e ventiluar. Çmimi: 127.300 Euro. Ne faze ndertimi!

Ndryshuar ne 5 Mars, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Mars, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Mars, 2020