Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 118 m² 153.500 Euro (TEG) 153500 Tirane

Shitet Apartament i tipit 2+1 , ndodhet ne nje nga komplekset me te mira dhe ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, prane TEG-ut. Organizimi: salloni ndenjes+ gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon, kati i 2, siperfaqe totale 118 M2. Ndersa tipologjia e apartamentit dallon nga çdo tjetër, me hapësirë mëse të mjaftueshme për një stil komod jetese, qetësinë dhe relaksin që të ofron vendodhja, gjelbërimin që e rrethon. Eshte zgjedhja ideale per t’ju larguar kaosit të qytetit dhe për të krijuar një ambient të këndshëm dhe të ngrohtë shtëpiak, një mundësi unike jetese duke propozuar një hapësirë të kuruar midis qetësisë, gjelbërimit, teknologjisë së fundit dhe stilit luksoz. Cmimi: 153.500 Euro. Ne faze ndertimi!

Ndryshuar ne 4 Mars, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Mars, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 4 Mars, 2020