Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 2, 65 m² 54.500 Euro (Laprake) 54500 Tirane

Shitet Apartament 1+1 ne zonen e Laprakes, buze rruges Dritan Hoxha. Ndodhet ne katin e 2 , pallat i ri,siperfaqe totale 65 m2 ,me ashensor. Apartamenti perbehet nga salloni dhe ambjenti i gatimit,1 dhome gjumi,1 tualet dhe ballkoni i bollshem. I shtruar me parket totalisht , disponon 2 kondicionere mural. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim e cila ka prane qendra tregtare, biznese private. Cmimi: 54.500 Euro. Me hipoteke te rregullt!

Ndryshuar ne 4 Mars, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Mars, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 4 Mars, 2020