Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 125 m² 85000 Tirane

Shitet Apartament rezidencial tipit 2+1 & Verande , ne zonen e Don Boskos. Ajo është konceptuar të ofrojë një shtëpi komode dhe jetë të pasur komunitare me mbi 75% hapësirë të përbashkët të gjelbër. Sipërfaqe Apartamenti ne total 125 m2,ndodhet ne katin e 7 të banimit ,orientimi perendim. Organizimi : salloni+gatim,2 dhoma gjumi,2 banjo, verandë e bollshme. Të gjithë dhomat e apartamentit lidhen me verandën. -Termoizolim teresor- Izolim akustik apartamentit- Ventilim individual (jo aroma te pakendshme nga apartamentet e tjera)-Oborr I gjelberuar perpara kompleksit Cmimi: 85.000 Euro Ne faze perfundimi!

Ndryshuar ne 2 Mars, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Mars, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Mars, 2020