Durres,shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2,140 m² 126.000 Euro (Currila) 126000 Durres

Shitet apartament luksi ne zonen e Currilave.

Perbehet nga salloni + gatim, 2 dhoma, 2 banjo dhe ballkon i madh .

Kati 2 i godines.

Eshte ne 1 Kompeks Rezidencial me pishina, bare, dyqane.

Punime super cilesore, vendodhja e perkryer per nje jetese te larte, siguri 24 h.

Cmimi: 126.000 Euro.Tarife agjensie 1% per bleresin.

Ndryshuar ne 29 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 29 Shkurt, 2020