Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 110 m² 93.000 Euro (Rruga e Kavajes) 93000 Tirane

Shitet Apartament 2+1 tek Rruga e Kavajes ,ne 1 kompleks modern banimi. Siperfaqe totale eshte 110 m2, ndodhet ne katin e 8 banimit. Organizimi: salloni +gatim,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Te tre ambientet kane dalje me ballkonin. Cilesi te larte jetese ne banim duke ndertuar sipas standarteve me te larta ne treg. Materiale inovative te cilat do te sigurojne komfort termik ne te gjitha stinet e vitit,me hapesire te gjelber dhe shplodhese ne oborrin e tij te brendshem. Cmimi: 93.000 Euro.

Ndryshuar ne 28 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Shkurt, 2020