Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK 70 m² 76.000 Euro (Hipoteka) 76000 Tirane

Shitet Apartament 1+1, ne nje kompleks te ri rezidencial tek Hipoteka. Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 70 m2 . Organizimi :Salloni+ gatim, 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe nje ballkon. Me punime mjaft cilesore , fasade te ventiluar, izolim akustik dhe 2 ashensore, orientim perendim. Çmimi: 76.000 Euro. Ne faze perfundimi.

Ndryshuar ne 28 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Shkurt, 2020