Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 3, 116 m² 186.500 Euro (Rruga e Kosovarëve) 186500 Tirane

Shitet Apartament cilesor I tipit 2+1, i pozicionuar tek Rruga e Kosovareve ne nje ndertim te ri. Apartamenti ka një sipërfaqe totale 116 m2, në katin e 3 banimit ne kompleks. Organizim: sallonin e ndenjes dhe kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete,1 ballkon. Kubaturë e rregullt, pozicion i favorshëm gjeografik,dopio xham, e termoizoluar, perfundon ne qershor 2020. Mundësi të ndryshme shfrytëzimi per zyra ose banim. Çmimi: 186.500 Euro.

Ndryshuar ne 28 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Shkurt, 2020