Shitet sht�pia n� Ulqin Sipas mareveshjes Ulqin

Shitet shtepia ne qender te tregu ne Ulqin. Shtepia posedon 2 kat. Ne katin e 1-re ka sallon 2 dhoma gjumi nxemje qendrore. Ne katin e dyte posedon 2 apartmane, secila e ka kuzhinen e vecante, sallon dhome gjumi dhe banjo. Shtepia posedon gjithashtu podrum, uj ka nonstop, ka hidrofor 1500Litra. Eshte e banueshme per familjar; eshte e pershtatshme per turizem, Shtepia eshte e renovuar komplet e re, e mobiluar, shitja behet sipas deshires se klientit, me mobilje apo pa to. Bartja e pronesise behet menjehere, ka leje ndertimi.

Ndryshuar ne 26 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Shkurt, 2020