Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 127 m² 102.000 Euro (Liqeni i Thate) 102000 Tirane

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit të Thatë,ne nje kompleks Rezidencial banimi. Ndodhet ne katin 4 banimit,Sipërfaqja e apartamentit totale eshte 127 m2 ,ku 99.8 m2 eshte banim dhe verande 27.2 m2. Orgazanimi:Salloni i ndenjes+ambjenti i gatimit,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe veranden. Ndodhet ne ne nje nga zonat me te mira dhe me te qeta ne Tirane, ofruar siguri 24 h. Çmimi: 102.000 Euro. Ne faze ndertimi!

Ndryshuar ne 24 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Shkurt, 2020