Tirane, shes apartament 3+1+A+BLK Kati 6, 121 m² 102.000 Euro (5 Maji) 102000 Tirane

Shitet Apartament 3+1 në një nga komplekset me punime më cilësore në qytet tek 5 Maji. Apartamenti ndodhet ne kati 6 banimit,sipërfaqe totale 121 m2. Organizimi : salloni ndenjes+ambienti i gatimi, 3 dhoma e gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Punime shume cilesore kapote,izolim akustik,dritare plastike etj. Çmimi: 102.000 Euro.

Ndryshuar ne 24 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Shkurt, 2020