Tirane, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 6, 74 m² 62.900 Euro (21 dhjetori) 62900 Tirane

Shitet Apartament 1+1 tek Rezidenca Turdiu tek Ish Fusha e Aviacionit me siperfaqe totale 74 m2. Organizimi: salloni i ndenjejes + gatimi, 1 dhome gjumi, 1 tualet, 1 ballkon, kati 6 banim. E pozicionuar ne nje zone lehtesisht te aksesueshme nga rruga Durresit dhe 21 Dhjetori. E shtire me orientimin kryesor lindje-perendim per te qene e hapur maksimalisht ndaj ndricimit natyral, ndaj jugut. E pajisur me hapesira rekreative dhe gjelberim kompakt (i te parit lloj ne Shqiperi) te varjushem ne peme, ligustra dhe lule, me pishine dhe park lojrash, te gjitha ne funksion te komunitetit. Cmimi: 62.900 Euro.

Ndryshuar ne 24 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 24 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 24 Shkurt, 2020