toke truall 25.000 kamez (kasalle)

Shitet toke truall ne kamez "Kasalle"
Toka truall ka nje siperfaqe prej 2000 m2. Toka ndodhet buze rruges kryesore ,ne nje zone me zhvillim te shpejte urban.
afer saj ndodhet shkolla , xhamia , kisha, qendra spitalore etj ne nje zone me vila private Toka mund te shitet edhe e ndare ne Dynym.
Toka eshte e kuadratuar dhe mund te perdoret per cdo lloj veprimtarie edhe per banim
Ka dokumentacion te rregullt hipotekor.Per shume informacion apo vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni!

Ndryshuar ne 22 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Shkurt, 2020