Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 114 m² 153.000 Euro (Pazari I ri) 153000 Tirane

Ne zonen e Pazarit te ri , ne nje ndertim te ri te sapo perfunduar dhe ne faze te avancuar hipotekimi ,shitet apartament 2+1 me siperfaqe 114 m2 ne katin e 2 te banimit dhe me orientim qe mundeson ndricim gjate gjithe dites . Apartamenti organizohet nga nje korridor ne pjesen e hyrjes i cili ben shperndarjen e ambienteve te tjera si salloni me siperfaqe te bollshme , 2 dhomat e gjumit , 1 ballkon, 2 tualete . Vendndodhja e ndertimit te mundeson facilitete te ndryshme . Ndertimi eshte shume cilesor ku jane perdorur materiale nga me cilesoret si per pjesen e instalimeve elektrike e hidraulike , dyer e dritare ashensoret etj.... Ndertimi ka sistem kapot te aplikuar mbi suvatim si dhe instalime te gatshme per sistem kondicionimi ne cdo ambient te apartamentit . Cmimi: 153.000 Euro.

Ndryshuar ne 22 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Shkurt, 2020