Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 9, 100 m² 87.000 Euro (Pallati me Shigjeta) 87000 Tirane

Apartamenti eshte i investuar deri ne detaj dhe organizohet si ne vijim: Sallon ndenje, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi,1 tualet, koridor i madh ,dhome garderobe. Apartamenti ka siperfaqe 100 m2,katin 9 banimit me ashensor. Punime cilisore,gips,tavane te varur. Cmimi: 87.000 Euro. Me hipoteke!

Ndryshuar ne 22 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Shkurt, 2020