Durres, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 96 m² 53.000 Euro (Rruga e Plazhit) 53000 Durres

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 banim te nje pallati te ri dhe disponon nje siperfaqe totale prej 96 m2. Organizimi: salloni, ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkon. Hyrje e pabanuar me pare. Cmimi: 53.000 Euro.

Ndryshuar ne 22 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 22 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 22 Shkurt, 2020