Tirane, jap me qera apartament 1+1+A+BLK Kati 18, 80 m² 800 Euro (Ambasador 3) 800 Tirane

Sip totale eshte 80 m2, ndodhet ne katin e 18-te,ofruar nje pamje mahnitese e qytetit te Tiranes. Apartamenti organizohet nga sallon ndenje, depo ambient gatimi, 1 dhome gjumi dhe 2 ballkone. Eshte apartament i investuar, me mobilim bashkekohor dhe me elektro-shtepiake te grades A+. Pallati eshte i pozicionuar njekohesisht shume afer qendres se Tiranes dhe Parkut te madh të Liqenit,projektuar per te ofruar shume lehtesira ne menyren e te jetuarit. Cmimi : 800 Eur/muaj.

Ndryshuar ne 21 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Shkurt, 2020