Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 8, 113 m² 151.500 Euro (Pazari I ri) 151500 Tirane

Siperfaqe totale e apartamentit eshte 113 m2,kati 8 ne objekt. Organizohet ne : soxhorno+gatim ,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 2 ballkone. Punime super cilesore :Sistem kapote nga jashte,dritare plastike,hidrosanitare inkaso,izolim akustik,ashensor modern,pozicionimi nga dielli. Perfitoni maksimumin e komoditetit ne rezidencen me te re ne Tirane. Cmimi: 151.500 Eur Gati per banim.

Ndryshuar ne 21 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Shkurt, 2020