Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 4, 140 m² 260.000 Euro (Rruga e Elbasanit) 260000 Tirane

Apartamenti 2+1 ndodhet ne katin e 4 te godines multifunksionale,me siperfaqe totale 140.5 m2. Ndërtuar me parametrat më të lartë si në strukturë ashtu dhe në fasadë me ventilim,izolim akustik dhe termik në brendësi të mureve. Organizohet ne : Soxhorno plot dritë dhe kend gatimi me ajrosje natyrale,2 dhoma gjumi,1 tualet, verande e bollshme panoramike. Ashensor modern,pozicionimi jug-lindje-perendim. Perfitoni maksimumin e komoditetit ne rezidencen me luksoze ne Tirane. Cmimi: 260.000 Euro

Ndryshuar ne 21 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Shkurt, 2020