Durres, shes apartament 1+1+A+BLK Kati 5, 83 m² 66.000 Euro (Vollga) 66000 Durres

Shitet Apartament cilesor 1+1, buze shetitores Taulantia. Perbehet nga salloni+gatim,1 dhome gjumi,1 banjo dhe 1 ballkon. Sip totale eshte 83 m2,punime super cilesore ne cdo aspekt te objektit. E pozicionuar ne katin e 5 te pallatit,me ashensor modern. Cmimi: 66.000 Euro. Gati per banim.

Ndryshuar ne 21 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Shkurt, 2020