shitet vile 300000 Tirane

Vila është e pozicionuar te Shkolla e Bashkuar, te shkolla "Bajram Curri". Informacion mbi vilën : • 2-katëshe • Sipërfaqja e truallit : 410 m2 • Sipërfaqja e njollës së ndërtimit : 157.7 m2 • Sipërfaqja e ndërtimit : 340 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Kati i parë disponon: • Lokal me sipërfaqe të brendshme 90 m2 dhe verandë 60 m2, në gjendje pune dhe aktualisht i dhënë me qera në vlerën 600 euro • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Kuzhina më vete. Kati i dytë disponon : • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 3 Dhoma gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni. Vila është ndërtuar në vitin 2000 dhe disponon: • Të gjitha orientimet • Magazinë 90 m2 në katin 0 • Oborr 50 m2 • 2 Poste parkimi • Buzë rruge kryesore • Kubaturë e rregullt • E investuar • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ndryshuar ne 21 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Shkurt, 2020