Shitet,Apartament 2+1,Shkozë 65000 Tirane

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Shkozës, pranë News 24. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 115 m2 • Orientimi : Veri-Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • • Dopio xham • Ndërtime cilësore • I investuar • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ndryshuar ne 21 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Shkurt, 2020