shitet apartament 1+1 40000 Tirane

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te shkolla "Kushtrimi i Lirisë". Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja e apartamentit : 60 m2 • Orientimi Jug-Lindje • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 dhomë gjumi • Tualeti me aspirim natyral • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Kubaturë e rregullt • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ndryshuar ne 21 Shkurt, 2020 Shperndaje ne:
Listuar ne: 21 Shkurt, 2020
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 21 Shkurt, 2020